czwartek, 8 listopada 2012

Bohaterowie

No to czas na bohaterów a zaraz krótki prolog :) ~TOMMOxx
Monika Jackson- Polka 18 lat dusza towarzystwa. Po skończeniu liceum ma zamiar iść na studia plastyczne. Pochodzi z rozbitej rodziny bo rodzice się rozeszli mieszka z ojcem. Pali ale tylko dla towarzystwa. Lubi flirtować ze starszymi od siebie. Fanka One Direction.Kamila Portman- Polka 18 lat zna się z Moniką praktycznie od zawsze są dla siebie jak siostry. Kam to typowa imprezowiczka. Ma młodszą siostrę Natalię. Lubi spotykać się z nowymi ludźmi najlepiej w swoim wieku lub niewiele starszymi. Fanka One Direction.


Natalia Portman- Polka 17 lat młodsza sis Kamili. Co do jej wyglądu to radze się nie przyzwyczajać bo często go zmienia. Ma fobię na punkcie zmiany koloru włosów. Lubi spotykać się w knajpach ze znajomymi. Chce być w stałym związku z ukochaną osobą. Kolejna fanka One Direction.


Zayn Malik- 19 lat. Lubi flirty i zarywanie do dziewczyn swoich kumpli. Jest arogancki i samolubny, ale ma też dobra stronę serca której używa przy bliższym poznaniu. Nie szuka dziewczyny na stałe.


Niall Horan- 19 lat. Uwielbia jedzenie, czeka na miłość od pierwszego wejrzenia. Jest kochany i nieśmiały, woli spędzać czas z osobami które już zna. Jest w trakcie szukania dziewczyny.


Harry Styles- 18 lat. Kocha koty i małe dzieci. Jest w miarę poważny jak na swój wiek ale to typowy flirciarz. Woli kobiety dużo starsze od niego. Jeszcze nie udało się mu utrzymać związku dłużej niż tydzień.


Liam Payne- 19 lat. Lubi kreskówki i filmy dla dzieci. Jest najbardziej odpowiedzialny z zespołu. Szuka stałego związku najlepiej z dziewczyną w swoim wieku lub niewiele młodszą. Od dłuższego czasu singiel który chce posklejać złamane serce za pomocą imprez.


Louis Tomlinson- 21 lat. Lubi czuć adrenalinę, jest największym wesołkiem z zespołu. Singiel z wyboru. Nie wierzy w miłość... do czasu. Twierdzi że nigdy nie chce dorosnąć i zawsze będzie dzieckiem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz